Fotostudija Vilniuje


Siūlome profesionalias fotostudijos paslaugas bei studijos nuomą mokymams ar renginiams Vilniuje. Jeigu negalite atvykti pas mus, studiją galime įrengti pas Jus namuose ar biure, bet kuriame Lietuvos mieste (mobili fotostudija).

Studija Vilniuje

Studija įsikūrusi logistiškai patogioje centrinėje Vilniaus dalyje, Naujamiestyje. Studijoje dirbantys savo srities  profesionalai (fotografai, maketuotojai, visažistai, stilistai) ir įrengta šiuolaikinė foto technika leidžia atlikti įvairaus sudėtingumo fotosesijas ir patenkinti išrankiausių klientų lūkesčius: studija yra erdvi (160 kv.m. plotas ir iki 6 m. aukščio lubos), kurioje galima fotografuoti kolektyvus iki 50 žmonių; didelė erdvė leidžia lanksčiau atlikti sudėtingesnes fotosesijas; turime specialią įrangą maisto ir smulkių daiktų fotografavimui; pirmame aukšte yra atskiros durys didesniems daiktams įnešti su patogiu privažiavimu iki pat jo net ir didesniam krovininiam transportui; studijoje įrengtas atskiras persirengimo kambarys, griminė, erdvė pasitarimams, virtuvėlė, minkštas kampas tiesiog prisėsti pailsėti ar stebėti vykstančią fotosesiją. Kieme – automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje visada bus vietos mūsų klientams. Dar vienas studijos privalumas – saugumas. Studija yra uždaroje teritorijoje, į kurią įvažiavimas užrakinamas po darbo valandų ir nuolat saugomas sargo.  Studijoje taip pat įrengta ir atskira signalizacija nuo įsilaužimo ar gaisro, į kurią reaguoja saugos tarnyba 24 val.per parą. Saugumas – svarbu, jeigu fotosesija trunka kelias dienas ir planuojate Jūsų daiktus palikti studijoje ilgesniam laikui. Studija ne vieša. Jus pasitiksime tik iš anksto suplanavę susitikimą.

Fotostudijos nuoma mokymams, renginiams

Tai – išskirtinė ir jauki vieta mokymams, nedidelėms konferencijoms, įmonių vakarams, koncertams, filmų peržiūrai ir kitokiems renginiams Vilniaus centre. Renginį galima paįvairinti fotografijos mokymais, pažintimi su fototechnika ir Jūsų kolektyvo fotosesijomis bei renginio fotoreportažu (nuotraukos skirtos tik Jums ir niekur neplatinamos). Vakarinėje renginio dalyje gali groti DJ ar koncertuoti gyva grupė. Pasirūpiname kokybišku maistu ir gėrimais, bet tai galima organizuotis ir patiems.  Studija yra uždaroje teritorijoje su vidiniu kiemu, kuriame gali nemokamai stovėti automobiliai. Šalia – Vilniaus senamiestis, į kurio šurmulį galima persikelti vos per 10 min. pėstute. Pasidarykite išskirtinį renginį mūsų studijoje! Studijos plotas 160 kv.m. Dalyvių skaičius: labai patogus – iki 30, maksimalus –  40-50. Kontaktai pasiteiravimui: +370-699-54770.

FOTOSTUDIJA-VILNIUJE

Studijos adresas: Panerių g. 12, Vilnius. Susitikimai tik susiderinus iš anksto, tel. +370-699-54770.

Mobili fotostudija pas Jus

mobili fotostudija pas jusJeigu pageidaujate fotosesiją atlikti Jūsų patalpose ar išvykoje, galime pasiūlyti mobilią studiją. Ji yra greitai sumontuojama tiek mažame gyvename kambaryje, tiek didelėse patalpose (sandėliuose, salėse ir pan.) ar lauke.

Dėl fotostudijos paslaugų teiraukitės tel. +370-699-54770. Paslaugos teikiamos ir klientai pasitinkami tik susitarus ir rezervavus laiką iš anksto.