Fotografo paslaugos, fotostudija Vilniuje.Mano vardas – Mindaugas. Fotografu dirbu jau daug metų. Aš fotografuoju verslo ir šeimos renginių reportažą,  dalykinius ir asmeninius portretus, produkciją, nekilnojamąjį turtą (taip pat turiu licenciją ir dirbu su dronu) bei siūlau profesionalios fotostudijos paslaugas Vilniuje. Šis tinklapis skirtas renginių fotografijai, o portretinei bei produkcijos ir nekilnojamojo turto fotografijai atitinkamai sukūriau kitus puslapius: www.portretai.lt ir www.fotoforma.lt.

Fotografuodamas renginius stengiuosi nepraleisti svarbiausių akimirkų bei dirbti taip, kad fotografavimas Jums ir Jūsų svečiams būtų maloni, profesionali, kartais nepastebima renginio dalis.

Šiame puslapyje patalpinau šiek tiek savo darbų, atspindinčių mano darbo stilių ir tai, ko maždaug galite iš manęs tikėtis. Dėkoju savo klientams, leidusiems pasidalinti jų gyvenimo akimirkomis su Jumis. Tikiuosi jos Jums patiks.

Esu nufotografavęs virš 200 vestuvių ir nemažai kitokių renginių Lietuvoje ir užsienyje (verslo konferencijų, įvairių mokymų, ES organizacijų susitikimų, didelių įmonių švenčių), esu dirbęs Italijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Latvijoje, Baltarusijoje. Laisvai bendrauju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis ir esu pasiryžęs keliauti į bet kurį pasaulio kraštą fotografuoti Jūsų renginio.

Greta kūrybinės pusės, didelį dėmesį skiriu pasiruošimui, organizaciniams dalykams, bendradarbiavimo sąlygų aptarimui bei privatumui – tai aptariama sutartyje, kurią esu parengęs ir suderinęs pasirašau su visais savo klientais. Siekiu, kad mano klientai gautų ne pažadus, o profesionalias paslaugas, laiku pateiktus darbus bei turėtų garantijas užtikrinančias jų interesus daugelyje situacijų, kylančių iki fotosesijos, fotosesijos metu ir jai pasibaigus.

1. Fotosesijos planavimas, vietų pasiūlymas, konsultacijos. Išankstinis susipažinimas su sesijos vieta, papildomo apšvietimo patalpose įrengimo įvertinimas (salėse ar kt. didesnėse erdvėse);

2. Profesionalių visažistų ir stilistų paslaugos, papildomų fotografų galimybė;

3. Asmeninio automobilio naudojimas;

4. Paslaugų sutarties parengimas ir suderinimas (lietuvių/anglų k.). Konfidencialumo ir nuotraukų neviešinimo įsipareigojimai (lietuvių/anglų kalbomis);

5. Fotografavimas bet kur Lietuvoje arba užsienyje; fotosesijos profesionalioje studijoje Vilniaus centre arba įrengus studiją kliento patalpose;

6. Gražiausių nuotraukų atranka, retušavimas, kokybiška spauda, tradiciniai fotoalbumai, fotodėžutės, fotoknygos;

7. Protingi nuotraukų atidavimo terminai; nuotraukų atsarginės kopijos saugojimas pagal pageidavimą;

8. Kitų fotografijos paslaugų galimybė.

Nuotraukų spauda

Nuotraukos, kurias Jums siūlau, spausdinamos ant profesionalaus fotopopieriaus nesilaikant tradicinių formatų, prie kurių daugelis esame pripratę: tokios nuotraukos gali būti nuo taisyklingo keturkampio iki pailgų (panoraminio formato). Kokybiškas popierius ir netradicinis formatas suteikia išskirtinumo ir leidžia kūrybiškiau atskleisti svarbiausias akimirkas: tokias nuotraukas malonu ne tik žiūrėti bet ir liesti, o taip pat – jos turi dangą apsaugančią nuo “nučiupinėjimo”, kuri užtikrina nuotraukų kokybės išsaugojimą ilgam.

originalios meninės, vestuvinės, reportažinės, portretinės nuotraukos

Tradiciniai fotoalbumai su suklijuotomis nuotraukomis

Gražiausių nuotraukų kolekcija suklijuota į kokybišką fotoalbumą. Siūlau itališkus arba angliškus albumus, talpinančius 40, 60 ir 100 puslapių, klijuojant po vieną, kartais – dvi nuotraukas puslapyje. Galima pasirinkti fotoalbumo viršelio spalvą ir medžiagą (oda, eko-oda arba medžiaga/drobė), vidinių puslapių spalvą (šviesi arba tamsi) ir skaičių bei užrašo arba nuotraukų galimybę ant albumo viršelio.

Fotodėžutės

Elegantiškos, Jūsų pasirinktos spalvos, drobės faktūros paviršiumi fotodėžutės, kuriose telpa iki 100 vnt. 15 x 23 cm. nuotraukų. Dėžutė gali būti išgraviruota Jūsų pasirinktu tekstu, kurioje, greta nuotraukų būtų ir USB pirštelis talpinantis nuo 8 iki 64 GB duomenų ar DVD su skaitmeninėmis nuotraukomis. Fotodėžutė gali būti tiek kaip dovana artimiesiems arba svečiams, tiek ir kaip pagrindinė Jūsų šventės nuotraukų kolekcija, vietoj fotoalbumo ar fotoknygos.

Fotoknyga

Siūlau kokybiškas fotoknygas ilgaamžiais eko-odiniais, drobinės tekstūros, organinio stiklo ir kt. viršeliais. Fotoknygos viršelio medžiagą, graviūrą, puslapių skaičių, fotoknygos dėklą ir kitą apipavidalinimią galima pasirinkti iš katalogo, kurį pateikiu susitikimo metu. Fotoknygų formatai: nuo 20 x 20 cm. arba 30 x 30 cm. Fotoknygos gali būti pateikiamos ir kartu su tokiu pat stiliumi papuoštu USB raktu su įrašyta aukštos rezoliucijos skaitmeninių nuotraukų kolekcija.

Siūlome Jums profesionalias fotografijos paslaugas fotostudijoje Vilniuje. Fotostudiją taip pat galime įrengti ir pas Jus namuose ar biure, bet kuriame Lietuvos mieste (mobili fotostudija). Daugiau informacijos apie fotostudijos paslaugas skaitykite dalyje “Studija”.


Tel. +370-699-54770 | info@bigmoments.lt | Facebook: BigMoments.lt | Skype: m.ziukas