Foto juostelių, skaidrių, negatyvų skenavimas Vilniuje


Juostelių, skaidrių, negatyvų skenavimas

Dažnas turime savo senelių, tėvų ar mūsų pačių darytų fotografijos juostelių ar skaidrių. Šiandien šie vaizdai gali būti itin įdomūs, kadangi juose yra užfiksuota mūsų istorija.

Spalvotų ir juodai baltų fotojuostelių, skaidrių skenavimas, (negatyvų ir pozityvų).
Fotojuostelių, skaidrių skenavimas.

Skenuotais vaizdais iš juostelių ar skaidrių galima dalintis interneto erdvėje, elektroniniu paštu, socialiniuose tinkluose, foto galerijose, o susibūrimuose ar renginiuose – per vaizdo projektorių. Iš skenuotų kadrų taip pat galima atspausdinti geros kokybės nuotraukų, bet kurioje fotografijos laboratorijoje.

Mielai kreipkitės, jeigu norėsite turimas juostelių kolekcijas išsaugoti skaitmeniniame formate.

Skenuojame šių formatų negatyvines ir pozityvines juostas/skaidres: 35 mm.; 120 formato juostas ( 6×4.5; 6×6; 6×7; 6×8 ir 6×9 cm.) ir 10.16 x 12.70 cm (4 x 5 colių).

Su juostelėmis dirbame atsargiai, todėl jas grąžinsime tokias, kokias mums pateikėte, tačiau dažnai jos turi laiko žymių: įbrėžimų, pageltimų ir panašiai. Skenuotose nuotraukose galime pašalinti dėl to atsiradusius esminius vaizdo trikdžius bei pakoreguoti kiekvieną kadrą taip, kad jis maksimaliai gerai žiūrėtųsi, lyginant su pirminiu (kad palygintumėte skirtumą, šį puslapį iliustruoja pakoreguotas kadras, o jo pirminį – rasite žemiau). Skenuotų vaizdų koregavimo paslaugos kainuoja papildomai, kadangi jos gali būti labai imlios laikui. Kaina derinama individualiai, pagal kiekvieno kliento poreikius.

Suskaičiuokite, kiek maždaug ir kokio formato kadrų norite nuskenuoti, pagalvokite ar Jums svarbu koreguoti vaizdus ar norėsite gauti juos tokius, kokie išeis iškart po skenavimo ir susisiekite su mumis – pasiūlysime kainą pagal Jūsų poreikius. Kadangi juostelių/skaidrių skenavimas ir ypač koregavimas šiek tiek užtrunka, atliktų darbų gali tekti palaukti kelias dienas.

Telefonas pasiteiravimui: 8-699-54770 (juosteles/skaidres galite atsiųsti ir paštomatu).

Žemiau – pirminis skenuotas vaizdas be jokių korekcijų

Spalvotų ir juodai baltų fotojuostelių, skaidrių skenavimas, (negatyvų ir pozityvų).
Fotojuostelių, skaidrių skenavimas.