Vestuvių, renginių, portretų fotografas. Fotostudija Vilniuje. 

Esu Mindaugas Žiūkas, gimęs 1979 m. Vilniuje, kur gyvenu iki šiol. Laisvai samdomu fotografu dirbu nuo 2003 m. ir Jums siūlau tai, kas yra prasminga, gražu, kokybiška, šiuolaikiška ir nekasdieniška: nuo patarimų, konsultacijų, fotosesijų mašrutų pasiūlymų bei įvairių fotografavimosi idėjų, fotosesijos dokumentų paruošimo, iki laiku pateiktos kokybiškos galutinės produkcijos. Daug dėmesio skiriu, kad mano nuotraukos ir specialiai joms parinkti fotoalbumai, fotodėžutės, fotoknygos ir kiti spaudos gaminiai nepaliktų abejonių dėl kokybės.

Savo darbo stilių įvardinčiau kaip fotožurnalistinio ir portretinio derinį: stengiuosi nepraleisti visų svarbiausių ir įdomiausių akimirkų, padaryti lengvo, natūralaus bei neįpareigojančio pozavimo kadrų, užfiksuoti ekspresyvių akimirkų, kai žmonės manęs nepastebi, ir dirbti taip, kad fotografavimas Jums ir Jūsų svečiams būtų maloni, profesionali, kartais nepastebima renginio dalis, tačiau ne pareiga nusifotografuoti, nutraukiant patį įdomiausią pokalbį. Fotografuodamas visad ieškau prasmės žmonių veiduose, veiksmo, įdomesnių perspektyvų ir aplinkos detalių, kurios darniai papildytų kadrą – tai nuotraukoms suteikia dar daugiau žaismingumo, gyvybės ir natūralumo.

Darbų pavyzdžiai

Dėkoju visiems klientams, kurie leido viešai publikuoti nuotraukas su jų atvaizdu. Man tai labai svarbu, kad galiu pristatyti savo darbus visuomenei, tačiau dauguma nuotraukų nėra viešai publikuojamos internete ir gali būti rodomos tik privačiuose susitikimuose arba parodose. Jeigu susidomėsite, esu pasiruošęs parodyti spausdintų nuotraukų kolekcijų (vestuvių, krikštynų, jubiliejų, asmeninių portretų), o taip pat ir kokybiškų tradicinių fotografijos albumų, fotoknygų, fotodėžučių bei plačiaformačių spaudinių rėminimui –  taip galėsite aiškiau suprasti, kokios kokybės galutinių darbų galėtumėte tikėtis ir Jūs.

Dirbu Lietuvoje ir užsienyje

Laisvai bendrauju anglų ir rusų kalbomis, esu studijavęs Olandijoje, gyvenęs ir dirbęs Italijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Latvijoje ir Baltarusijoje, turiu didelę darbo patirtį su žmonėmis ir laisvai jaučiuosi daugiakultūrinėje aplinkoje. Gyvenu iš fotografijos, esu mobilus, savarankiškai planuoju savo laiką ir esu pasiruošęs naujiems darbams tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Fotostudija Vilniuje arba mobili studija Jūsų patalpose

Sesijoms siūlau profesionaliai įrengtą ir jaukią studiją Vilniaus centrinėje dalyje arba mobilią fotostudiją Jūsų patalpose. Galima fotografuoti ir kokybiškai apšviesti net ir didelius renginius, vykstančius labai plačiose erdvėse: viešbučiuose, dvaruose, parodų rūmuose, skveruose ir panašiai. Daugiau informacijos rasite dalyje “Studija”.

Organizaciniai ir teisiniai aspektai

Greta kūrybinės pusės, didelį dėmesį skiriu organizaciniams ir teisiniams dalykams bei privatumo saugojimui – tai aptariama sutartyje. Siekiu, kad mano klientai gautų ne pažadus, o profesionalias paslaugas, laiku pateiktus darbus bei turėtų juridines garantijas užtikrinančias jų interesus daugelyje situacijų, kylančių iki fotosesijos, fotosesijos metu ir jai pasibaigus. Sutartys gali būti pasirašomos ir nuotoliniu būdu.

 

1. Fotosesijos planavimas, vietų pasiūlymas, konsultacijos. Išankstinis susipažinimas su sesijos vieta, papildomo apšvietimo patalpose įrengimo įvertinimas (salėse ar kt. didesnėse erdvėse);

2. Fotografavimas Lietuvoje ir užsienyje (laisvai bendrauju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis);

3. Fotosesijos studijoje Vilniuje arba mobilios fotostudijos įrengimas Jūsų pasirinktoje vietoje (žr. dalyje “Studija”);

4. Profesionalių visažistų ir stilistų paslaugos;

5. Papildomų profesionalių fotografų galimybė;

6. Transporto priemonė;

7. Fotografavimo paslaugų sutarties paruošimas (lietuvių/anglų kalbomis). Sutartiniai ir finansiniai įsipareigojimai, kurių daugelis neprisiima, pvz. dėl darbų atidavimo terminų, nuotraukų praradimo rizikos, nuotraukų viešinimo apribojimai ir kt.;

8. Nuotraukų atranka, aukštos rezoliucijos skaitmeninių kadrų kolekcijų sudarymas, retušavimas, kokybiškos spaudos produkcijos parinkimas (fotopopierius, albumai, fotodėžutės, fotoknygos, spauda rėminimui (žr. dalyje “Galutinė produkcija”));

9. Trumpi paslaugų atlikimo terminai: atspausdintų nuotraukų, skaitmeninių kadrų ir suklijuotų albumų, fotoknygų ar fotodėžučių atidavimas per du mėnesius (dažniausia – per mėnesį)! Galutinę produkciją galime pateikti ir greičiau (papildomai kainuoja);

10. Nuotraukų atsarginės kopijos saugojimas ir įvairios kitos fotografijos paslaugos, dėl kurių susitariama.

 

 

Nuotraukų spauda ant išskirtinės kokybės ir formato popieriaus

Nuotraukos, kurias Jums siūlau, spausdinamos ant profesionalaus fotopopieriaus nesilaikant tradicinių formatų, prie kurių daugelis esame pripratę: tokios nuotraukos gali būti nuo taisyklingo keturkampio iki pailgų (panoraminio formato). Kokybiškas popierius ir netradicinis formatas suteikia išskirtinumo ir leidžia kūrybiškiau atskleisti svarbiausias akimirkas: tokias nuotraukas malonu ne tik žiūrėti bet ir liesti, o taip pat – jos turi dangą apsaugančią nuo “nučiupinėjimo”, kuri užtikrina nuotraukų kokybės išsaugojimą ilgam.

originalios meninės, vestuvinės, reportažinės, portretinės nuotraukos

 

Tradiciniai fotoalbumai su suklijuotomis nuotraukomis

Gražiausių nuotraukų kolekcija suklijuota į kokybišką fotoalbumą. Siūlau itališkus arba angliškus albumus, talpinančius 40, 60 ir 100 puslapių, klijuojant po vieną, kartais – dvi nuotraukas puslapyje. Galima pasirinkti fotoalbumo viršelio spalvą ir medžiagą (eko-oda arba drobė), vidinių puslapių spalvą (šviesi arba tamsi) ir skaičių bei užrašo arba nuotraukų galimybę amt albumo viršelio.

 

Fotodėžutės

Elegantiškos, rankų darbo, Jūsų pasirinktos spalvos, drobės faktūros paviršiumi fotodėžutės, kuriose telpa iki 100 vnt. 15 x 23 cm. nuotraukų. Dėžutė gali būti išgraviruota Jūsų pasirinktu tekstu, kurioje, greta nuotraukų būtų ir USB pirštelis talpinantis nuo 8 iki 64 GB duomenų ar DVD su skaitmeninėmis nuotraukomis. Fotodėžutė gali būti tiek kaip dovana artimiesiems arba svečiams, tiek ir kaip pagrindinė Jūsų šventės nuotraukų kolekcija, vietoj fotoalbumo ar fotoknygos.

Fotoknyga

Siūlau tik kokybiškas fotoknygas ilgaamžiais eko-odiniais, drobinės tekstūros, organinio stiklo ir kt. viršeliais. Fotoknygos viršelio medžiagą, graviūrą, puslapių skaičių, fotoknygos dėklą ir kitą apipavidalinimią galima pasirinkti iš katalogo, kurį pateikiu susitikimo metu. Fotoknygų formatai: nuo 20 x 20 cm. arba 30 x 30 cm. Fotoknygos gali būti pateikiamos ir kartu su tokiu pat stiliumi papuoštu USB raktu su įrašyta aukštos rezoliucijos skaitmeninių nuotraukų kolekcija.

 

Siūlome Jums profesionalias fotografijos paslaugas fotostudijoje Vilniuje. Fotostudiją taip pat galime įrengti ir pas Jus namuose ar biure, bet kuriame Lietuvos mieste (mobili fotostudija). Daugiau informacijos apie fotostudijos paslaugas skaitykite dalyje “Studija”.


 

Tel. +370-699-54770 | info@bigmoments.lt | Facebook: BigMoments.lt | Skype: m.ziukas