Vestuvių, renginių, portretų fotografas. Fotostudija Vilniuje.Esu Mindaugas, man patinka fotografuoti, todėl  laisvai samdomu fotografu dirbu jau daug metų. Aš siūlau kokybišką renginių fotoreportažą,  portretines fotosesijas ir profesionalios fotostudijos paslaugas (Vilniuje). Fotografuodamas renginius stengiuosi nepraleisti svarbiausių akimirkų bei dirbti taip, kad fotografavimas Jums ir Jūsų svečiams būtų maloni, profesionali, kartais nepastebima renginio dalis.

Šiame puslapyje patalpinau šiek tiek savo darbų, atspindinčių mano darbo stilių ir tai, ko maždaug galite iš manęs tikėtis. Už tai dėkoju savo klientams, leidusiems pasidalinti jų gyvenimo akimirkomis su Jumis.

Turiu patirties: nufotografavau virš 200 vestuvių ir nemažai kitokių renginių Lietuvoje ir užsienyje (verslo konferencijų, įvairių mokymų, ES organizacijų susitikimų, didelių įmonių švenčių), esu dirbęs Italijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Latvijoje, Baltarusijoje. Laisvai bendrauju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, savarankiškai planuoju savo laiką ir esu pasiryžęs keliauti į bet kurį pasaulio kraštą fotografuoti Jūsų renginio.

Portretines sesijas dažniausiai atlieku profesionalioje ir jaukioje fotostudijoje Vilniaus centre arba su visa reikalinga įranga atvykstu pas užsakovus.

Greta kūrybinės pusės, didelį dėmesį skiriu organizaciniams ir teisiniams dalykams bei asmens privatumo saugojimui – tai aptariama sutartyje. Siekiu, kad mano klientai gautų ne pažadus, o profesionalias paslaugas, laiku pateiktus darbus bei turėtų garantijas užtikrinančias jų interesus daugelyje situacijų, kylančių iki fotosesijos, fotosesijos metu ir jai pasibaigus. Sutartys derinamos ir pasirašomos nuotoliniu būdu.

1. Fotosesijos planavimas, vietų pasiūlymas, konsultacijos. Išankstinis susipažinimas su sesijos vieta, papildomo apšvietimo patalpose įrengimo įvertinimas (salėse ar kt. didesnėse erdvėse);

2. Fotografavimas Lietuvoje ir užsienyje (laisvai bendrauju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis);

3. Fotosesijos studijoje Vilniuje arba mobilios fotostudijos įrengimas Jūsų pasirinktoje vietoje (žr. dalyje “Studija”);

4. Profesionalių visažistų ir stilistų paslaugos;

5. Papildomų profesionalių fotografų galimybė;

6. Transporto priemonė;

7. Fotografavimo paslaugų sutarties paruošimas (lietuvių/anglų kalbomis). Sutartiniai ir finansiniai įsipareigojimai, kurių daugelis neprisiima, pvz. dėl darbų atidavimo terminų, nuotraukų praradimo rizikos, nuotraukų viešinimo apribojimai ir kt.;

8. Nuotraukų atranka, aukštos rezoliucijos skaitmeninių kadrų kolekcijų sudarymas, retušavimas, kokybiškos spaudos produkcijos parinkimas (fotopopierius, albumai, fotodėžutės, fotoknygos, spauda rėminimui (žr. dalyje “Galutinė produkcija”));

9. Trumpi paslaugų atlikimo terminai: atspausdintų nuotraukų, skaitmeninių kadrų ir suklijuotų albumų, fotoknygų ar fotodėžučių atidavimas per du mėnesius (dažniausia – per mėnesį)! Galutinę produkciją galime pateikti ir greičiau (papildomai kainuoja);

10. Nuotraukų atsarginės kopijos saugojimas ir įvairios kitos fotografijos paslaugos, dėl kurių susitariama.

Nuotraukų spauda ant išskirtinės kokybės ir formato popieriaus

Nuotraukos, kurias Jums siūlau, spausdinamos ant profesionalaus fotopopieriaus nesilaikant tradicinių formatų, prie kurių daugelis esame pripratę: tokios nuotraukos gali būti nuo taisyklingo keturkampio iki pailgų (panoraminio formato). Kokybiškas popierius ir netradicinis formatas suteikia išskirtinumo ir leidžia kūrybiškiau atskleisti svarbiausias akimirkas: tokias nuotraukas malonu ne tik žiūrėti bet ir liesti, o taip pat – jos turi dangą apsaugančią nuo “nučiupinėjimo”, kuri užtikrina nuotraukų kokybės išsaugojimą ilgam.

originalios meninės, vestuvinės, reportažinės, portretinės nuotraukos

Tradiciniai fotoalbumai su suklijuotomis nuotraukomis

Gražiausių nuotraukų kolekcija suklijuota į kokybišką fotoalbumą. Siūlau itališkus arba angliškus albumus, talpinančius 40, 60 ir 100 puslapių, klijuojant po vieną, kartais – dvi nuotraukas puslapyje. Galima pasirinkti fotoalbumo viršelio spalvą ir medžiagą (eko-oda arba drobė), vidinių puslapių spalvą (šviesi arba tamsi) ir skaičių bei užrašo arba nuotraukų galimybę amt albumo viršelio.

Fotodėžutės

Elegantiškos, rankų darbo, Jūsų pasirinktos spalvos, drobės faktūros paviršiumi fotodėžutės, kuriose telpa iki 100 vnt. 15 x 23 cm. nuotraukų. Dėžutė gali būti išgraviruota Jūsų pasirinktu tekstu, kurioje, greta nuotraukų būtų ir USB pirštelis talpinantis nuo 8 iki 64 GB duomenų ar DVD su skaitmeninėmis nuotraukomis. Fotodėžutė gali būti tiek kaip dovana artimiesiems arba svečiams, tiek ir kaip pagrindinė Jūsų šventės nuotraukų kolekcija, vietoj fotoalbumo ar fotoknygos.

Fotoknyga

Siūlau tik kokybiškas fotoknygas ilgaamžiais eko-odiniais, drobinės tekstūros, organinio stiklo ir kt. viršeliais. Fotoknygos viršelio medžiagą, graviūrą, puslapių skaičių, fotoknygos dėklą ir kitą apipavidalinimią galima pasirinkti iš katalogo, kurį pateikiu susitikimo metu. Fotoknygų formatai: nuo 20 x 20 cm. arba 30 x 30 cm. Fotoknygos gali būti pateikiamos ir kartu su tokiu pat stiliumi papuoštu USB raktu su įrašyta aukštos rezoliucijos skaitmeninių nuotraukų kolekcija.

Siūlome Jums profesionalias fotografijos paslaugas fotostudijoje Vilniuje. Fotostudiją taip pat galime įrengti ir pas Jus namuose ar biure, bet kuriame Lietuvos mieste (mobili fotostudija). Daugiau informacijos apie fotostudijos paslaugas skaitykite dalyje “Studija”.


Tel. +370-699-54770 | info@bigmoments.lt | Facebook: BigMoments.lt | Skype: m.ziukas